Tłumaczenia techniczne


Tłumaczenia techniczne wchodzą przeważnie w zakres tłumaczeń specjalistycznych. Tłumaczenia zawierają typowe dla danej dziedziny słownictwo i informacje. W ramach tłumaczeń specjalistycznych i technicznych oferujemy tłumaczenia: specyfikacji, instrukcji technicznych, dokumentacji technicznej, norm technicznych, dokumentacja ISO

Doświadczenie, wiedza i szeroki zakres tłumaczeń technicznych

W dobie silnego rozwoju i powstawania nowych przedsiębiorstw i rozwoju techniki eksportu i importu maszyn, urządzeń i technologii na szczególne zainteresowanie zasługują tłumaczenia tekstów technicznych. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom firm i zakładów przemysłowych oferujemy tłumaczenia techniczne w szerokim zakresie. Tłumaczenia techniczne – zawierają słownictwo i informacje charakterystyczne dla danej dziedziny. Tłumaczenia techniczne wykonują tłumacze posiadający doskonałą wiedzę językową oraz wiedzę merytoryczną z dziedzin technicznych. Są to inżynierowe, specjaliści, architekci i inni. Nasi tłumacze posiadają wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu tekstów technicznych.

Wiedza tłumaczeniowa naszych tłumaczy jest poparta codzienną pracą na stanowiskach inżynierskich w różnych zakładach przemysłowych. Wielu z nich pracowało za granicą, co procentuje lepszą znajomością słownictwa i realiów kraju języka, w ramach którego odbywa się tłumaczenie. Nasze biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenia techniczne z następujących dziedzin: budownictwo, architektura, automatyka, mechanika, budowa maszyn, geodezja, przetwórstwo spożywcze, informatyka i inne.