Na rynku tłumaczeń od 1999 roku


Biuro tłumaczeń „AZ” istnieje na rynku od 1999 roku i cieszy się rosnącym zadowoleniem naszych klientów. Ciągły rozwój naszej firmy jest tylko potwierdzeniem, że nasi klienci darzą nas zaufaniem i chętnie z nami współpracują zlecając nam tłumaczenia zarówno pisemne jak i ustne.
Nasza firma działa w dwóch biurach tłumaczeń w Rzeszowie i w Przeworsku. Ponadto posiadamy miejsca kontaktowe, w których uzyskacie Państwo informację o naszym biurze oraz możecie pozostawić dokumenty do tłumaczenia.

WYCENA, PRZYJMOWANIE I ODBIÓR TŁUMACZEŃ PISEMNYCH

W każdym z naszych biur i punktów kontaktowych gwarantujemy Państwu rzetelną i szybką obsługę. Zlecenia przyjmowane są osobiście w obydwu biurach lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Przed przyjęciem zlecenia wykonujemy na życzenie klienta bezpłatną wycenę tłumaczenia, aby ułatwić Państwu oszacowanie kosztu i tym samym pomóc w podjęciu decyzji dotyczącej zlecenia tłumaczenia. Po dokonaniu ewentualnej wyceny i uzyskaniu akceptacji klienta podpisywana jest pomiędzy klientem, a biurem umowa określająca warunki tłumaczenia. Stanowi ona zabezpieczenie dla klienta, że usługa tłumaczenia zostanie wykonana w uzgodnionym terminie. Po podpisaniu umowy zlecenie jest przekazywane do realizacji. Odbiór tłumaczenia przez klienta następuje w ustalonym terminie osobiście lub w inny ustalony pomiędzy klientem, a biurem sposób. Aby oszczędzić Państwa czas przesyłamy gotowe tłumaczenia pisemne za pośrednictwem poczty listem poleconym lub za potwierdzeniem odbioru. W przypadku tłumaczeń zwykłych przesyłamy je pocztą elektroniczną. Realizujemy także zlecenia ekspresowe, które wykonywane są w dniu zlecenia lub w trybie pilnym.

TŁUMACZENIA USTNE

W przypadku zleceń tłumaczenia ustnego po uprzednim określeniu przez klienta zakresu, rodzaju tłumaczenia, czasu trwania oraz terminu dokonywana jest wycena, a po uzyskaniu akceptacji podpisywana jest umowa.

ROZLICZENIE

Rozliczenie następuje w formie zapłaty gotówki przy odbiorze / po wykonaniu tłumaczenia ustnego lub przedpłaty w formie przelewu bankowego. Stałym klientom gwarantujemy 30 dniowy termin płatności.